blaty kuchenne, marmurowe, granitowe, kwarcytowe mazowiecie, Warszawa elewacje, płytki i posadzki z kamienia, kamieniarstwo śląsk, Katowice, Kraków kamień tarasowy, elewacje, płytki granitowe i marmurowe Warszawa, śląskie, małopolska kamień tarasowy, elewacyjny, kuchnie i łazienki granitowe, schody, posadzki małopolska schody, podłogi tarasy z piaskowcja, granitu, marmuru, Kraków, małopolska śląskie łazienki, płytki, parapety granitowe i z piaskowca, kuchnie, blaty, schody marmurowe

  Kwarcyty dostępne w HB-Polska

  Hurtownia kwarcytów w Krakowie

  Produkty Hanstone®Quartz to trwałe, odporne na zarysowania i plamy materiały z kwarcytu, który jest pięć razy mocniejszy niż granit. Doskonale nadaje się do wnętrz zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Idealny do produkcji blatów kwarcytowych,, schodów, stołów, podłóg i płytek, do wykorzystania w produkcji mebli, w kuchniach i łazienkach.

  Hanstone®Quartz jest dostępny w następujących wykończeniach: polerowany, szlifowany i Viento. Polecamy go jako doskonały materiał dla projektantów i architektów.

  Wielkości płyt są w rozmiarze 306 x 144 cm, o grubości 2, 3 lub 1,3 cm.

  Kompozyty HanStone

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, w której znajdziecie Państwo różnorodne kolekcje kamieni naturalnych, kwarcytów jak również galerię wykonanych realizacji.

  alexandria2
  aramis
  basento
  bianco canvas
  bluestone
  ebony field
  matier temp basalt
  park avenue
  royale blanc
  sand-beige 151
  sand white 148
  tiffany grey
  sophia