hb polska

Kwarcyt

Hurtownia kwarcytów w Krakowie

Produkty Hanstone®Quartz to trwałe, odporne na zarysowania i plamy materiały z kwarcytu, który jest pięć razy mocniejszy niż granit. Doskonale nadaje się do wnętrz zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Idealny do produkcji blatów kwarcytowych,, schodów, stołów, podłóg i płytek, do wykorzystania w produkcji mebli, w kuchniach i łazienkach.

Hanstone®Quartz jest dostępny w następujących wykończeniach: polerowany, szlifowany i Viento. Polecamy go jako doskonały materiał dla projektantów i architektów.

Wielkości płyt są w rozmiarze 305×140 cm o grubości 2, 3 lub 1,2 cm

Kompozyt kwarcowy  Diresco składa się z żywic i granitu lub granulatów kwarcu. Oba produkty naturalne są związane unikalnym procesem z wyjątkowo silnym materiałem, który jest porównywalny z diamentami.

Kamień Diresco jest wynikiem unikalnego procesu, w którym kompozyt kwarcowy jest niezwykle wytrzymały . Powierzchnia nie wykazuje porów, nie jest porowata, a zatem ciecze nie są wrogiem. Nawet uparte przypomnienia o plamach nie są w stanie opanować Kamienia Diresco. Wino lub ocet, olej lub kawa, a nawet sok z cytryny, lakier do paznokci czy makijaż nie penetruje kompozytu kwarcowego.

Dostępne wymiary płyt  to 320 x 160 cm, w grubościach 3, 2 i 1,2 cm.