hb polska

Płyty marki Diresco

Płyty z kwarcogranitu marki Diresco, składają się z żywic i granitu lub granulatów kwarcu. Materiały te wyróżniają się trwałością porównywalną do diamentu oraz opornością na nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia takie jak plamy z wina, octu, oleju, kawy, soku z cytryny, lakieru do paznokci czy innych kosmetyków. Kompozyty Diresco dostępne są w postaci płyt o wymiarach 320×160 cm i grubości 1,2 cm, 2 cm lub 3 cm. Firma oferuje wyroby o powierzchni do złudzenia przypominającej naturalny kamień, a także płyty lśniące i matowe w odcieniach szarości, brązu i kremu. Ciekawym rozwiązaniem jest również tzw. motyw Cloudy Anticato, czyli połączenie na jednej płytce dwóch przechodzących w siebie barw – brązu i płomienistej rudości.

Płytki kompozytowe marki Diresco wykorzystywane są przez wielu znanych producentów branży kuchennej i meblarskiej oraz dekoratorów wnętrz na całym świecie. Charakteryzuje je długa żywotność. Mimo upływu lat są trwałe i nie blakną, a ich czyszczenie nie jest wymagające.

Diresco – producent z Belgii

Diresco to belgijski producent płyt i płytek z kamienia syntetycznego działający na rynku już od 2003 r. Główny zakład firmy znajduje się w Opglabbeek i jest w dużym stopniu zautomatyzowany, co pozwala na wytwarzanie wyrobów o powtarzalnej wysokiej jakości, strukturze i formie. Produkcja płyt kwarcytogranitowych marki Diresco opiera się na nowoczesnej technologii próżniowej Busch, dzięki której są one pozbawione jakichkolwiek zagłębień i inkluzji gazowych. Idealnie gładkie płyty utwardzane są w piecu o temperaturze 100-125oC, a następnie są studzone przez co najmniej 24 h i poddawane dalszej obróbce.

TERRAZZO

NOBLESSE

CREA BETON

RISOTTO

WHITES

BELGIAN GREY

BELGIAN BROWN

BEACH

VENATO

PREMIUM

DIVINITY